PolsatNews - Awaria "Czajki"

PolsatNews - Awaria "Czajki"

- Najpierw próbowali zrzucić winę na Kaczyńskiego, który rządził Warszawą przez 3 lata. Teraz próbują zrzucić to na domniemanych terrorystów. My na wybrzeżu mówimy dość. Muszą warszawiacy na skutek nieudolności rządów swojego prezydenta za to zapłacić - powiedział w "Debacie Dnia" o awarii "Czajki" Kazimierz Smoliński (PiS).

- Ktoś zbadał stan tej infrastruktury. Są to specjaliści, złożyli swój podpis i złożyli ten wniosek do prokuratury. Podpisałaby się pani nie mając pojęcia, nie będąc specjalistą pod dokumentem, mając świadomość, że będzie pani ponosiła konsekwencje? Nie. W mojej ocenie zrobił ktoś to w sposób bardzo rozsądny, przemyślany i na bazie pewnych materiałów dowodowych - wskazał Waldemar Sługocki (PO).

 

- W tej chwili Platforma szuka winnych wszędzie poza sobą i w związku z tym wszyscy, którzy ich teraz krytykują, to nie mają racji, a jedynym sprawiedliwym jest Rafał Trzaskowski, ale jeżeli się przyjrzymy tym rządom Trzaskowskiego w Warszawie, to nie widać co on w tej Warszawie zrobił - mówiła Joanna Senyszyn (Lewica).

"Trzaskowski naraża się dziś na śmieszność"

- Niestety, jak jakiś mechanizm nie działa, to ma tendencję do częstego psucia się. Trzaskowski naraża się dziś na śmieszność mówiąc, że był to atak terrorystyczny - ocenił Robert Winnicki (Konfederacja).

Prowadząca Agnieszka Gozdyra pytała co, jeżeli okaże się, że ktoś to zrobił specjalnie. - Jeżeli okaże się, że terroryści uszkodzili kanalizację w Warszawie na złość Trzaskowskiemu, żeby nie ogłosił rozpoczęcia działalności swojego ruchu, to wtedy uderzę się w pierś - odparł poseł Konfederacji. 

 

- Najpierw próbowali zrzucić winę na Kaczyńskiego, który w ciągu 30 lat rządził Warszawą 3 lata. Teraz próbują zrzucić to na domniemanych terrorystów. My na wybrzeżu mówimy dość! Muszą warszawiacy na skutek nieudolności rządów swojego prezydenta za to zapłacić - powiedział w "Debacie Dnia" Kazimierz Smoliński (PiS).

 

- Trzaskowski sam zniechęca warszawiaków do siebie. Ten most, to jest naprawdę niewielki koszt w porównaniu do tego, ile warszawiacy będą musieli zapłacić, jeżeli Trzaskowski nie znajdzie szybkiego, dobrego rozwiązania, które powinien mieć, a on go wciąż nie ma - dodał.

 

Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-09-01/smolinski-warszawiacy-musza-zaplacic-za-nieudolnosc-swojego-prezydenta/?ref=aside_najnowsze&fbclid=IwAR06cXS_Dr8tDkNvpD41C2UBcePNP1zP-DHLu0Quan4LPPeUeAGYfFs1ies

KONTAKT

BIURO POSELSKIE Posła Kazimierza Smolińskiego
ul. Łazienna 14 lok.3, 83-110 Tczew
tel: +48 607 336 177
biuro@kazimierzsmolinski.pl