Wizyta na Przekopie Mierzei Wiślanej

Wizyta na Przekopie Mierzei Wiślanej

????"Jako Poseł tej Ziemi jestem dumny, że stoję w tym miejscu, i w tym czasie, który przejdzie do historii Polski. Tutaj podjęto tak ważną inwestycję. (...) Wyscy z niecieprliwością czekamy na bezpieczne zakończenie tej inwestycji, żeby weszła ona do użytku. Aby Mieszkańcy, którzy będą z tego korzystali, Mieszkańcy całej Polski, mogli tutaj przyjeźdzać i korzystać z tej infrastruktury drogowej, która tutaj powstanie, a przede wszytskim z kanału żeglugowego. " ????

Przekop Mierzei Wiślanej. Odbyło się spotkanie z Ministrem Infrastruktury Andrzejem Adamczykiem dotyczącym budowy drogi wodnej łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską.

Przekop Mierzei Wiślanej idzie zgodnie z harmonogramem. Wspólnie z Ministrem Infrastruktury Andrzejem Adamczykiem, Wiceministrami Marcinem Horałą i Markiem Gróbarczykiem, Wojewodą Pomorskim Dariuszem Drelichem oraz tamtejszymi Samorządowcami wizytowałem budowę kanału żeglugowego. Ma się zakończyć w połowie 2022 r. Inwestycja wpłynie na rozwój całego kraju a szczególnie naszego regionu. 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i stoi

 

KONTAKT

BIURO POSELSKIE Posła Kazimierza Smolińskiego
ul. Łazienna 14 lok.3, 83-110 Tczew
tel: +48 607 336 177
biuro@kazimierzsmolinski.pl